Turnaj ANDRITZ HOCKEY CUP-1.miesto Humenné

15.3.2013 počasie ukázalo svoju silu na celom Slovensku. Snehová kalamita ohrozila turnaj.

Počasie nám zmenilo program turnaja a kalamita nedovolila našim súperom pricestovať do Humenného.Chlapci z Košíc a Sanoku sa museli vrátiť z polovice cesty späť a Michalovce ostali doma kvôli neprejazdnosti ciesty do Humenného. Jedinému mužstvu, ktore sa prebojovavo cez záveje boli chlapci z P.H.K. Prešov. Po dohode s trénerom PHK Prešov sa program turnaja upravil a začali sa súboje medzi MHK Humenné A, MHK Humenné B, PHK Prešov A a PHK prešov B.

 

1. zápas : Humenné A - Prešov A     3 : 1

(Fonfer Roman 2g, Kovka Lukáš 1g)

2. zápas :  Humenné B - Prešov B      4 : 1

(Štetka Pavol 3g, Bratko pascal 1g)

3. zápas : Humenné A - Prešov B      3: 1  

(Fonfer Roman 1g, Kovka Lukáš 2g)

4. zápas : Humenné B - Prešov A      5: 7

(Štetka Pavol 3g)

Na vyhodnotenie turnaja prijali pozvanie Peter Brtáň, (regionálny tréner - východ), ktorý odovzdal individuálne ocenenia hráčom, zástupca primátorky mesta Humenné Ing. arch. Andrej Semanco, ktorý odovzdal pohár za druhé miesto P.H.K. Prešov a hlavný sponzor Ing. Kočan f. Andritz. Organizačný tým a rodičia mladých hokejistov ďakujú všetkým sponzorom za prejavenú podporu, vedeniu mesta Humenné a správe SRaŠZ Humenné za poskytnutie zimného štadióna, hokejovému klubu MHK Bemaco Humenné za pomoc pri org.turnaja. Samozrejme za prácu s mládežou patrí uznanie trénerom mládeže: Mihály Martin, Mižák Peter, Kardoheli Jozef, asistent Merva Peter.

1.miesto  MHK HUMENNÉ A

2.miesto P.H.K. PREŠOV A

3.miesto MHK HUMENNÉ B

4.miesto P.H.K. PREŠOV B

INDIVIDUÁLNE OCENENIA:

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA: ŠTETKA PAVOL 8g

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA: HRUBOVSKÝ JAKUB

MHK BEMACO HUMENNÉ A: Hrubovský Jakub, Lukacko, Onderčin, Štekláč, Fonfer Roman, Rada Kristián, Kužma, Kovka Lukáš, Kurila, Petruška.

MHK BEMACO HUMENNÉ B: Šepeľa, Štetka Pavol, Harvaník, Kovaľ, Čekan, Bratko Pascal, Hitraček, Rohaľ, Valkovič.